ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ
Menu

Αίτηση συμμετοχής στο διαγωνισμό πτηνών συντροφιάς 2019

Υπάρχουν 2 τρόποι δήλωσης των πτηνών συντροφιάς στο διαγωνισμό και ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ: 1ος τρόπος:Ο εκτροφέας που θέλει να συμμετέχει στην εκδήλωση πρέπει: Να πληροί τις προϋποθέσεις συμμετοχής του ως εκθέτης και των εκθεμάτων του. ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΙΔΙΑ ΑΥΤΩΝ πρέπει να συμπληρώσει τη παρακάτω φόρμα: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ – ΕΚΘΕΣΗ Ε.Λ.Κ.Ε 2019 Παρακάτω μπορείτε να δείτε ένα παράδειγμα […]

Κατηγορίες Έκθεσης 2019

Εδώ θα βρείτε τον νέο κατάλογο με τις κατηγορίες και κλάσεις για την έκθεση όπως και για το παγκόσμιο του 2020 2020_sections-et-classes-com_v05 Κατηγορίες στα Ελληνικά : Κατηγορίες D&E 2019 Κατηγορίες F1&F2 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ G – Η – I – J – K – L – M – N – O – P 2019

Γενική συνέλευση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Το ΔΣ της Ε.Λ.Κ.Ε. σας καλεί στην πρώτη Γενική συνέλευση του 2019 που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 10.30 στο καφέ Gold, επί της οδού  Παρασκευοπούλου 39 και Επικούρου στο Μπουρνάζι .    Θέματα της συνέλευσης είναι: Η παράταση θητείας του ΔΣ μέχρι την αλλαγή του καταστατικού της Ε.Λ.Κ.Ε. καθώς […]

Παγκόσμιος διαγωνισμός – έκθεση της Ολλανδίας

Σας ενημερώνουμε ότι η παράδοση των πτηνών συντροφιάς που συμμετείχαν στον παγκόσμιο διαγωνισμό – έκθεση της Ολλανδίας θα γίνει την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019 και από ώρα 14:00 έως 19:00 επί της οδού Δράμας 11 στη Νέα Φιλαδέλφεια, στο ίδιο σημείο που παραδόθηκαν τα πτηνά στους συνοδούς για την αναχώρηση τους στην Ολλανδία. Με εκτίμηση […]

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΤΗΝΩΝ 2018

Οι κατηγορίες των πτηνών για το 2018 από την C.O.M.   ( Γαλλικά – Αγγλικά ) Κατηγορίες 2018 Οι κατηγορίες των πτηνών για το 2018  ( D & E    Ελληνικά ) Κατηγορίες D&E 2018 Οι κατηγορίες των πτηνών για το 2018  ( F1 & F2    Ελληνικά ) Κατηγορίες F1 & F2 2018 Κατηγορίες  G […]

ΕΚΘΕΣΗ Ε.Λ.Κ.Ε. – Φ.Ο.Π.Β.Α.(EXHIBITION)11-16/12/2018

ΚΡΙΤΕΣ ΕΚΘΕΣΗΣ. 1. ZANDEN VAN DER PEER _D HOLLAND. 2. HAMEETMAN JOOP-E HOLLAND. 3. VAN BERKEL MARCO -E HOLLAND 4. HERNANDEZ TOMAS -E SPAIN 5. NENAD RADOJICIC _D 6. SLOBODAN KULIC -F 7. ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ -Ε 8. ΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _D 9. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – i,J/N .. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΚΡΙΤΗ ΑΠΟ […]

ΑΡΧΕΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΝΑ ΕΚΤΡΟΦΕΑ, ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / ΚΛΑΣΗ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟ ΚΛΟΥΒΙΟΥ ΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΤΗΝΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2017

Πρωτάθλημα ανα εκτροφέα

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΜΕ ΤΙΣ 10 ΠΡΩΤΕΣ ΥΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ (ΑΘΡΟΙΣΜΑ) ΑΝΑ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΤΗΝΩΝ ΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΤΗΝΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2017